Opinie klientów o Getin Bank

www.bise.pl/getin-bank - Opinie klientów o Getin Bank Polska możę poszczycić się kilkoma naprawdę silnymi i dużymi bankami. Nasz system bankowy uważany jest od jakiegoś czasu za jeden z najstabilniejszych w całej Unii Europejskiej i naprawdę mamy się w tym temacie czym chwalić. Oprócz banków, które znane są od wielu wielu lat mamy także nowe marki, które bardzo agresywnie i z powodzeniem szturmują polski rynek finansowy. Jednym z takich dość świeżych banków jest coraz bardziej popularny i rosnący w siłę Getin Bank. Przeciętny zjadacz chleba może łatwo ten znak rozpoznać dzięki Piotrowi Fronczewskiemu, który od kilku lat jest twarzą banku i reklamuje ich najbardziej popularne produkty. Więcej o tym czy warto zaciągać kredyty w Getin Banku lub powierzać im swoje pieniądze na lokaty dowiesz się odwiedzając serwis finansowy o bankach bise.pl.

Szczegóły strony www.bise.pl/getin-bank:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Banki kredyty

  Banki kredyty

  Niezależny serwis finansowy bankbroker.pl oferuje internautom liczne artykuły o tematyce finansowej oraz prezentacje ofert wybranych, renomowanych banków polskich. egularnie publikowane artykuły umożliwiają zapoznanie się oraz wybór najkorzystniejszych rozwiązań finansowych. Na podstawie informacji zawartych w serwisie użytkownicy mogą dowiedzieć się na przykład na co zwrócić uwagę przy wyborze kredytu hipotecznego, czy warto korzystać z ubezpieczeń kredytów, w jaki sposób bezpiecznie korzystać z kredytów konsumpcyjnych aby nie wpaść w pułapkę zadłużenia.

  Data dodania: 30 06 2010 ·
 • PatBank - bank banków

  PatBank - bank banków

  Serwis finansowy PatBank prezentuje konta, kredyty i inwestycje oferowane przez działające w Polsce banki. Na stronie tej możesz porównać kredyty, pożyczki i konta, po czym wygodnie zamówić wybrany produkt, poprzez Wypełnienie prostego wniosku. Nie musisz już tracić czasu na wizyty w bankach. Bankowość internetowa to oszczędność czasu, pieniedzy i nerwów. Na stronie znajdziesz także kalkulatroy kredytowe, które pomogą okreśclić zdolność kredytową, oraz wybrać najkożystniejszy kredyt.

  Data dodania: 15 09 2010 ·
 • Oferty finansowe różnych banków

  Oferty finansowe różnych banków

  e-Banki w 5 MINUT. 25 BANKÓW ONLINE sprawdź w 5 minut. Oferta na Twój komputer. Nie trać czasu. Szybko poznaj wszystkie banki, KLIKNIJ i już masz.Tanie kredyty i pożyczki, kontakt z doradcą. Nie trać czasu, szybko poznaj wszystkie banki online.Twój Czas na wagę złota.Serwis prezentuje ofertę ponad 25 banków, firm konsultingowych,
  firm ubezpieczeniowych, doradców finansowych.W e-banki.com.pl prezentowane są oferty kredytów,
  pożyczek,kart kredytowych,kredytów konsolidacyjnych,mieszkaniowych,
  samochodowych,kredytów online na Twój komputer.

  Data dodania: 01 01 2011 ·
 • Informacje o wszystkich Polskich bankach

  Informacje o wszystkich Polskich bankach

  Poszukujesz solidnego banku, przyjaznej placówki bankowej, gdzie będziesz miło potraktowany? O ile interesują Cię wyniki bankowe takie jak konto prywatne, rachunek służbowy, lokaty, konta oszczędnościowe, bądź poszukujesz odrębnej możliwości ulokowania własnych oszczędności to bezwzględnie wstąp na witrynę Bankowego Informatora Społeczno-Ekonomicznego.
  Wyszperasz tutaj wszystkie dane dotyczące ofert bankowych, ciekawie, klarownie i prosto zapisane teksty przybliżą Ci dobór odpowiedniego artykułu, a profesjonaliści ochoczo udzielą pomocy i odpowiedzą na wszelkie zagadnienia.
  Bise.pl to miejsce dla każdego kto pragnie wyszperać wiadomości o wszystkich bankach w jednym miejscu. Inwitujemy do lektury artykułów oraz oceniania wpisów, wypowiadania własnej opinii.

  Data dodania: 01 07 2012 ·
 • Banki w Polsce

  Banki w Polsce

  Rozglądasz się za bankiem, w którym znajdziesz najlepszę dla Ciebie ofertę? Potrzebujesz konta osobistego z najniższymi cenami? W takim razie serwis finansowy OcenBank.pl jest stworzony dla Ciebie. Zapewniamy wiarygodne informacje dotyczące ofert i warunków banków w Polsce. Na stronie znajduje się również ranking banków. Pokażemy Ci na co należy zwracać uwagę przy wyborze lokaty, kredytu, konta bankowego. Na portalu znajduje się także forum kredytowe, na którym możesz zasięgnąć porady od innych użytkowników bądź podzielić się swoją opinią. Zapraszamy - serwis finansowy OcenBank.pl

  Data dodania: 05 02 2011 ·
 • Konta osobiste

  Konta osobiste

  W chwili obecnej stale wzrasta liczba ludzi posiadających w banku konto osobiste. Produkty bankowe z tej właśnie grupy w ciągu kilku ostatnich lat dość znacznie się rozwinęły. Dziś decydując się na posiadanie konta w danym banku dostajemy też gamę interesujących opcji do wyboru. Przykładem mogą być najróżniejsze ubezpieczenia. Poza tym, coraz większa liczba firm oferuje nowym zainteresowanym bezprowizyjne wypłaty ze wszystkich dostępnych bankomatów. Jest to wielki plus, bo w każdej sytuacji mamy szansę wypłacić pieniądze w najbliższym bankomacie, nie martwiąc się przy tym o dodatkową opłatę. Fakt, że konta bankowe zyskują dzisiaj na popularności jest też ściśle powiązany z działaniami promocyjnymi. Banki angażują do reklam znane twarze, które wabią nowych klientów. Poza tym, owe reklamy zmontowane są w taki sposób, że intrygują i ciekawią zwykłego Kowalskiego, który ma plan, aby założyć konto. Na szczęście oferta na polskim rynku jest niezwykle rozbudowana, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie, czy to konto studenckie, czy przeznaczone dla osób prowadzących własny biznes.

  Data dodania: 25 05 2011 ·
 • Kredyty

  Kredyty

  Czy tego chcemy czy nie produkty kredytowe zadomowiły się na dobre w naszym życiu. Nawet jeśli mamy już upragniony dom czy mieszkanie na własność, to i tak korzystamy z bankowych pieniędzy nabywając samochód lub sprzęt RTV. Decydując się na kredyty powinno się jednak dobrze przeanalizować swoją kondycję finansową aktualnie jak i w przyszłości. Wszystko to może zabezpieczyć przed wpadnięciem w spiralę toksycznego zadłużenia. Wspomagające informacje kredytowe są bardzo dobrze zredagowane na naszej witrynie, na którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 26 03 2013 ·
 • Informacje i opinie o Banku Zachodnim BZWBK

  Informacje i opinie o Banku Zachodnim BZWBK

  Ostatnimi czasy Bank Zachodni BZWBK wręcz bombarduje nas swoimi ofertami kredytów. Osoby zainteresowane tymi produktami finansowymi chętnie skorzystają z opinii zamieszczanych przez dotychczasowych klientów. W związku z tym zapraszamy do dyskusji o banku oraz jego usługach. Czy jakość obsługi w oddziałach jest dobra ? Czy warto skorzystać z oferty ? Czy może wszystko pięknie wygląda tylko na reklamach ?
  Zamieszczajcie swoje komentarze zarówno te pozytywne oraz jeśli są to także negatywne.

  Data dodania: 18 06 2012 ·
 • Ranking Polskich banków

  Ranking Polskich banków

  Proponujemy każdemu kto myśli o podpisaniu jakiejkolwiek umowy z bankiem żeby najpierw odwiedził nasz nie zależny i tworzony tylko przez głosowanie internautów ranking banków. Jest to prawdziwy wykaz i dokładny spis wszystkich banków jakie działają na polskim rynku i dodatkowo każdy może tam wejść i napisać swoją opinie. Banki w Polsce różnią się od siebie diametralnie i bardzo ważne jest żeby wiedzieć co dokładnie oferują i na co w danym banku trzeba uważać żeby nie dać się złapać w jakąś pułapkę zapisaną w umowie.

  Data dodania: 05 03 2013 ·
 • Polskie banki

  Polskie banki

  Kondycja finansowa polskich banków jest tak dobra, że mogą jej pozazdrościć placówki bankowe nie tylko w krajach byłej europy wschodniej, ale także zachodnie banki, które do tej pory wytyczały trendy i trzęsły rynkami światowymi. Na świecie ciągle trwa kryzys, a w Polsce nie widać go dzięki temu, że jeszcze spłacamy zaciągnięte kredyty bankowe i przez to nie przysparzamy bankructw polskich banków. Miejmy nadzieję, że to się nie zmieni i zawsze banki w Polsce będą w świetnej dyspozycji. Zapraszamy na serwis finansowy o polskich bankach - polbanki.pl

  Data dodania: 31 03 2013 ·